^^ --|F1fa4You™|--^^

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
^^ --|F1fa4You™|--^^


4 participanți

    **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?**

    Sondaj

    **Cum Vrei Sezonul 2?**

    [ 1 ]
    **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** I_vote_lcap10%**Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** I_vote_rcap [10%] 
    [ 6 ]
    **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** I_vote_lcap60%**Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** I_vote_rcap [60%] 
    [ 3 ]
    **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** I_vote_lcap30%**Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** I_vote_rcap [30%] 

    Total voturi: 10
    ~Razvan~
    ~Razvan~
    Admin


    Mesaje : 98
    Data de înscriere : 16/12/2008

    **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** Empty **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?**

    Mesaj  ~Razvan~ Vin Dec 19, 2008 4:25 pm

    Spuneti Parerea Aici
    avatar
    emanuel200x


    Mesaje : 44
    Data de înscriere : 19/12/2008

    **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** Empty Re: **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?**

    Mesaj  emanuel200x Vin Dec 19, 2008 6:18 pm

    e mai bine fratilor cu aceeleasi echipe..macar ai timp sa lucri la ea si sa faci ce vrei din ea Wink
    ~Razvan~
    ~Razvan~
    Admin


    Mesaje : 98
    Data de înscriere : 16/12/2008

    **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** Empty Re: **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?**

    Mesaj  ~Razvan~ Vin Dec 19, 2008 10:45 pm

    emanuel200x a scris:e mai bine fratilor cu aceeleasi echipe..macar ai timp sa lucri la ea si sa faci ce vrei din ea Wink
    Buna Parere
    Andutu
    Andutu


    Mesaje : 43
    Data de înscriere : 18/12/2008

    **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** Empty Re: **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?**

    Mesaj  Andutu Sam Dec 20, 2008 10:46 am

    Idem Emanuel !! E mai bine sa continuam cu aceleasi echipe si sez urmator !
    ~Razvan~
    ~Razvan~
    Admin


    Mesaje : 98
    Data de înscriere : 16/12/2008

    **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** Empty Re: **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?**

    Mesaj  ~Razvan~ Sam Dec 20, 2008 11:52 am

    Andutu a scris:
    Idem Emanuel !! E mai bine sa continuam cu aceleasi echipe si sez urmator !

    Buna parere Andutu...alte pareri?
    Daniel15
    Daniel15


    Mesaje : 31
    Data de înscriere : 19/12/2008

    **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** Empty Re: **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?**

    Mesaj  Daniel15 Sam Dec 20, 2008 11:59 am

    Pai da, sa continuam cu aceeasi echipa!! Dar am o intrebare, dupa ce se termina meciurile din ligi, va mai fi o zi de transferuri, asa inainte de UCL, "pregatiri de champions league/Uefa"
    ~Razvan~
    ~Razvan~
    Admin


    Mesaje : 98
    Data de înscriere : 16/12/2008

    **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** Empty Re: **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?**

    Mesaj  ~Razvan~ Sam Dec 20, 2008 12:31 pm

    Daniel15 a scris:Pai da, sa continuam cu aceeasi echipa!! Dar am o intrebare, dupa ce se termina meciurile din ligi, va mai fi o zi de transferuri, asa inainte de UCL, "pregatiri de champions league/Uefa"
    Da o sa mai fie o zi pentru Achizitii in INTER-SEZON
    Daniel15
    Daniel15


    Mesaje : 31
    Data de înscriere : 19/12/2008

    **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** Empty Re: **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?**

    Mesaj  Daniel15 Sam Dec 20, 2008 1:44 pm

    ~Razvan~ a scris:
    Daniel15 a scris:Pai da, sa continuam cu aceeasi echipa!! Dar am o intrebare, dupa ce se termina meciurile din ligi, va mai fi o zi de transferuri, asa inainte de UCL, "pregatiri de champions league/Uefa"
    Da o sa mai fie o zi pentru Achizitii in INTER-SEZON

    Perfect

    Continut sponsorizat


    **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?** Empty Re: **Cum ati vrea sa fie sezonul II ?**

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 14, 2024 8:08 pm